Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]
Horse Racing Live Today All Races 1     All Races 2     Delhi Live Races    Mysore Live Races     Calcutta Live Races     Singapore Live Races    

Thank you for sharing us with your friends through social media.

TLC TV İzle, TLC TV Canlı TV İzle, Canlı TV İzle TLC TV , TLC Canlı Yayın izle, TLC TV Kesintisiz Canlı Yayın İzle, TLC TV HD TV İzle, TLC TV Canlı TV İzle Kesintisiz,

Tlc Tv
TLC 2015 yılından bu yana Türkiye'de milyonların en çok izlediği kanalardan biri olmayı başarıyor. CNBC- e olarak yayın hayatına başlayan televizyonun ortaklarından biri Doğuş Yayın Gurubu'dur. Sherlock ve Vikings gibi sevilen diziler tlc tv canlı yayın seçeneği ile takip edilebilir. TLC gerçek ve ilginç hayatları tanıtmayı seven bir kanaldır.

"Ağır Yaşamlar", "gelinliğe evet de", "İnanılmaz bedenler" başka hiç bir kanalda görülmeyen hayatları konu eder. TLC çok becerikli insanların da kanalıdır. "Çifte Kurtuluş", "Havuz ustası", "Pastacılar Kralı" hem insanlara bir şeyler öğretir hem de eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Tüm bu ilginç yapımlar tlc tv kesintisiz izle seçeneği ile takip edilebilir.

TLC dizileri

-Sherlock: Bu dedektiflik hikâyesi birçok kez filme ve dizilere uyarlanmıştır ama hiç biri TLC' de olduğu kadar zekâ ürünü sayılmaz. Başrolü Benedict Cumberbatch, Dr. Watson'ı ise Martin Freeman canlandırıyor.
-Peaky Blinders: 1920'lerde İngiltere'de büyüyen bir çetenin konu edildiği dizide başrolü Cillian Murphy canlandırıyor.
-Arrow: Oliver'ın geçirdiği maceradan sonra değişen hayat felsefesiyle şehri kurtarma çabasını anlatan dizinin başrolünü Stephen Amell oynuyor.

TLC ilginç yapımlar

-Bear Grylls maceraları: Bear Grylls hayatta kalma uzmanıdır. Bazen ünlülerle günlerce bir yerlerde yaşam savaşı verir bazen bu savaşı tek başına yürütür. Zehirli olmadığını düşündüğü her şeyi yemesi ile ünlüdür.
-Adam, Kadın, Vahşi Doğa: Amerikalı bir asker olan Mykel Hawke spiker olan güzel eşi Ruth ile birlikte hayatta kalma savaşı veriyor. Elbette yanında bir kadınla bu iş olduğundan da zor oluyor.
-Gelinliğe evet de: Ünlü gelinlik mağazası binlerce gelinlikle şehir şehir dolaşıyor ve gelinler yakınları ile gelip gelinlik deniyorlar. Beğendikleri zaman "gelinliğe evet diyorum" şeklinde onay veriyorlar ama bu iş öyle kolay olmuyor.


TLC TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı TLC TV İzleme keyfini yaşayın.

Broadcasting Now

Comments

Live Tv Streaming Free - Kymta Tv

Kymta.com was established to gather TV channels and Radio channels in a single environment.
Our site does not provide location provider service.
Kymta.com is an Online Live TV site where the best open and free TV channels are retransmitted.

Authorized persons who will send a warning for the broadcast you want to be removed from our site should send the document that they are authorized. Our site in no way accepts the responsibility of tv channels and radio channels.
Kymta.com is designed to make it easier for users to navigate and continues to be improved. Do not forget to ctrl + f5 in between. Here you can watch TV channels on Computer, Mobile, Tablet, Smart TV and others for free, virus-free and without malicious ads.

2020-2022 Kymta TV - Live Tv Streaming Free